GÜNGÖR HONDA WEB TASARIM

GÜNGÖR HONDA WEB TASARIM

Güngör Motor Ltd. firması 1973 yılında Celal Güngör tarafından kurularak önemli motosiklet / bisiklet markalarının servis ve yedek parça faaliyetleri ile çalışmalarına başlamıştır.

Güngör Motor Ltd. Şirketi 1995 yılında Türkiye'nin ilk motosiklet plazasını kurarak Honda motosikletlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında toplamış ve bir ilke imza atmıştır.

Güngör Motor Ltd. şu anda 1200 m2'lik  tesisinde değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Güngör Motor kurumsal web tasarım projesi html5, css 3.0,  javascript,  jquery,  json ve ajax teknolojileri kullanılarak yapıldı.  Proje user friendly bir tasarım ve yazılımla hazırlandı.

Güngör Motor kurumsal web tasarım projesi yazılım aşamasında arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url (sef) ile donanımlandırılarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren siteye giren kullanıcılarda önemli artış gözlemlendi.

Ayrıca Güngör Motor kurumsal web tasarım projesi Facebook, Twitter ve diğer  sosyal ağlar ile desteklenerek sitenin daha üst sıralarda listelenmesi için gerekli tüm çalışmalar yapılmıştır.  

Sitenin tanıtımı için e-mailing hizmeti de sunulmuştur.

Benzer Projeler